Gideceği yeri random olarak seçmişsin.. Tam olarak ne istediğini anlamadım açıkcası. Şu an videodaki karakterin random olarak lokasyon belirleyip oraya gidiyor ve burda da sorun yok. Ama senin belirlediğin yere gitsin istiyorsan o lokasyonu manuel olarak vermen lazım yani.

AI ın gittiği tarafa ve yüzünün dönük olduğu taraf aynı değil dikkatli bakarsan yaklaşık 90 derecelik bir fark var bakması gerekene yer ve baktığı yer ile. Düz giderken sağa doğru dönük oluyor yani vücudu. Örnek videoda bize doğru bakmasına rağmen sağa doğru hareket ediyor mesela

Patrolling işlemini "Move To" taski ile mi sağladın, yoksa diğer farklı yöntemlerle mi? Eğer farklı yöntemler kullanarak, random lokasyon atayıp ardından ona bakmasını sağlayıp en son ona git işlemi yaptıysan sistem çalışır fakat bakma işlemini yaparken Actor değil de meshin rotasyonunu değiştirdiysen böyle bir problem normal.
Fakat sadece Move To kullandıysan böyle bir problemle karşılaşmaman gerekiyor, onu pek bilemedim.

Root>Selector>Sequence>RandomLocationTask>Move To>Wait diye çalışıyor sistem izlediğim hiçbir videoda bende böyle bir hatayla karşılaşmadım 2 3 farklı projede tekrar yaptım fakat olmadı.